Gunta Bojāra citāts

Negribu pārspīlēt, runājot par šīm lietām, – ka bērnu dēļ cilvēki nedrīkstētu šķirties. Nav vienas receptes visiem. Protams, bērnam nav viegli, bet, ja vecāki savstarpēji netiek galā ar savām attiecībām un šķiršanās šķiet vienīgā izeja, tad, iespējams, tā tomēr var izrādīties labāka arī bērnam.

Protams, vecāku šķiršanās bērnam ir trauma, tās nevar nebūt. Un krāteris izveidosies, bet mēs varam apzināti domāt, ka tas ir nevis bezdibenis, bet kaut kas tāds, no kā var arī smelties palīdzību.

Līdzībās runājot, krāterim var uzspīdēt gaisma, kas skaisti lauž starus, kamēr apaļai bumbai tas starojums ir citāds. Es gribu teikt, ka dzīves situācijas nevar vērtēt tikai no vienas puses, nevar visiem pielāgot vienādus standartus. Tas būtu kā plastiskās operācijas sejai: veidotas pēc iedomāta skaistuma standarta, bet rezultāts – vienādas sejas, zaudējušas tikai sev raksturīgos vaibstus.

Resursi krīzes situācijā

Krīžu un konsultācijas centrs SKALBES
skalbes.lv
cietusajiem.lv

Biedrība CENTRS MARTA
marta.lv

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis (sniedz atbalstu arī vecākiem)
bti.gov.lv

Valsts policija izsaukums ar īsziņu uz 112
Īsziņas saturs: 110 ; notikuma vietas adrese ; durvju kods (ja ir) ; vardarbība ģimenē ; cietušās personas vārds ; uzvārds ; vecums

Rīgas pašvaldības policijas izsaukums mobilajā aplikācijā: