• Georga Rubeņa citāts

  Svarīgi ir dzīvot, apzinoties, ka neesam pilnīgas, gatavas būtnes. Ka man, ka katram no mums ir vēl ļoti daudz jāmācās, lai ar savām darbībām, savu rīcību prastu ne tikai izdziedēt pašiem savus ievainojumus, bet arī iemācīties neievainot tos, kas ir mums līdzās.

 • Māra Gaiļa citāts

  Esam pilnīgi dažādi. Un tur nekas nebūtu sanācis, ja mums vienmēr nebūtu kādas interesantas lietas kopīgas.

  Kādreiz esam arī strīdējušies, bet katrā gadījumā – viens otru veidojuši un balstījuši. Neapšaubāmi, man ar viņu ir ļoti noveicies. Man, protams, ir savs viedoklis, dažreiz strīdamies. Viņa reizēm ir par kritisku, kardinālu, noraidošu. Pat neredzot saka – skaidrs, ka nevar būt labi. Ja izdodas viņu aizvilkt, parādīt – mm, jā, izrādās, ka der… Kāds nu kuram raksturs. Mēs esam ļoti pretpolīgi, bet tas ir labi nostrādājis. Nu jau 46 gadus esam kopā.

 • Georga Rubeņa citāts

  Pārejas posmā pēc Elīzas mammas es paspēju vēl būt citās attiecībās. Tādā īstā Holivudas stilā – vienā elpas vilcienā iepazinos, vēlreiz apprecējos un uzreiz izšķīros. Un man liekas, ka daudziem – ne visiem, bet daudziem – ir tā problēma, ka blakus vajadzīgs kāds cilvēks, jo pats sevi neredzi. Un tikai šā iemesla dēļ tev vajadzīgs otrs cilvēks blakus. Kā tāds ekrāns. Kurā kā projektorā redzi to savu attēlu. O, tas esmu es! Un tad nav svarīgi, kas ir blakus. Galvenais, lai tikai ir tas ekrāns.

  Bet veselīgas attiecības ir tādas, kur abiem lielos vilcienos no tā otra cilvēka neko nevajag. Ja abiem ir tāda sajūta, tur var būt ļoti auglīgas attiecības ar lielu dinamiku un kopīgās izaugsmes potenciālu.

 • Jāņa Aišpura citāts

  Kad esi kopā ar savu ideālo cilvēku, vienā brīdī pierodi pie visām viņa ideālajām īpašībām un domā — c’mon, tas jau ir pašsaprotami! Bet tad tu pēkšņi apraujies — vecīt, novērtē to, kas tev ir! Tu es pieradis un vairs nepamani to, ka otrs ir ideāls.

 • Ilzes Ķuzules-Skrastiņas citāts

  Un kaut kā līdz šim ir bijis tā, ka tiešām mēs ar katru gadu kaut kā kļūstam spēcīgi tajās attiecībās. Paldies, Dievam, nevis otrādi. Jo mūs tik daudz kas saista. Mūs ar katru gadu saista arvien vairāk. (..) Tā mīlestības valoda ir tāda ļoti cieša, aizvien mazāk ir jārunā, patiesībā… Pilnīgi noskenējas!

 • Agneses Kauperes citāts

  Iet un darīt to, kas patīk, – tikai tā var uzaudzēt pašapziņu. Nesēdēt un negaidīt no otra. Jauna vide, darbs un jauni draugi man palīdzēja pārstāt šaubīties par sevi un dzīvot savu dzīvi. Pārstāt citiem izpatikt. Te mēs nonākam pie vecākiem. Domāju, ka būtu sev labāk patikusi jau agrāk, ja bērnībā vecāki mani būtu vairāk iedrošinājuši, bet labi, ka pašapziņu ieguvu vēlāk.

Resursi krīzes situācijā

Krīžu un konsultācijas centrs SKALBES
skalbes.lv
cietusajiem.lv

Biedrība CENTRS MARTA
marta.lv

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis (sniedz atbalstu arī vecākiem)
bti.gov.lv

Valsts policija izsaukums ar īsziņu uz 112
Īsziņas saturs: 110 ; notikuma vietas adrese ; durvju kods (ja ir) ; vardarbība ģimenē ; cietušās personas vārds ; uzvārds ; vecums

Rīgas pašvaldības policijas izsaukums mobilajā aplikācijā: