• Mārtiņa Freimaņa citāts

  Salauztu sirdi, gluži kā sagrieztu apelsīnu, atpakaļ nesalīmēsi, to sataisa kokteiļos un izdzer svaigu.

 • Pētera Kļavas citāts

  Atgādinājums, ka dzīve nav tikai tas skaistais urrā, ka tai ir arī otra puse, man ļoti palīdz līdzsvarot eksistences uztveri. Es redzu abus galus vienlaicīgi – skaistumu, estētiku, brīnumu, mīļumu un tai pašā laikā – baigo izmisumu, šausmas un nāvi.

 • Ievas Adamss citāts

  Tādas ir mūsdienu attiecības. Vīrs un sieva – darbaholiķi un karjeristi, vakarā katrs atstiepj uz dzīvokli savu pa dienu nomedīto „mamutu”, bet uz kā uzcept nav! Ģimenes pavards apdzisis! Un labi vēl, ja abu guvums ir līdzvērtīgs. Bet, ja manējais izrādās lielāks? Ir gadījies arī tā. Un tas uz attiecībām, protams, atsaucas ne visai labi.

 • Mārtiņa Freimaņa citāts

  Daudzi ienāk tavā dzīvē tikai tāpēc, lai pagrieztu stūri pa labi, pa kreisi, bet tikai paša ziņā ir, kā to kuģi vadīt tālāk.

 • Jura Rubeņa citāts

  Laulībā ir kāds lielāks dziļums, kuru dažkārt no malas mēs nesaskatām, tā ir kāda robeža, kurā divi cilvēki viens otram tā, kā viņi to saprot, apliecina – tu pilnībā ar mani vari rēķināties. Man nav nevienas durtiņas vai tiltiņš atstāti aiz muguras, es esmu pilnībā tev. (..) Ir ļoti daudz cilvēku, kuri ilgstoši dzīvo attiecībās, tās neformalizē kā laulību un saka – nu, tas taču nav svarīgi, galvenais, ka tās attiecības notiek! Ja šie cilvēki uzdotu sev jautājumu, vai tas nenotiek tāpēc, ka tomēr, tomēr man gribētos vēl vienas maziņas durtiņas atstāt un paskatīties – varbūt nāk kāda labāka partija? (..) Tad attiecības kļūst kaut kādā ziņā negodīgas. Tad tas nozīmē – es tevi patērēšu. Kamēr neesmu kādu garšīgāku ābolu dabūjis, tikmēr ēdīšu tevi.

 • Intas Blūmas citāts

  Cilvēki cits pēc cita ienāca manā dzīvē, lai kaut kādā veidā man palīdzētu. Ar atbalstu, padomu, būšanu līdzās. Dvēseles radinieku uzdevums ir palīdzēt mums iet uz priekšu. Tāpēc arī viens pie otra pievelkamies. (..) Šobrīd tolaik sastaptie cilvēki man vairs nav nepieciešami, lai man palīdzētu. Nu mēs vienkārši baudām viens otra klātbūtni.

Resursi krīzes situācijā

Krīžu un konsultācijas centrs SKALBES
skalbes.lv
cietusajiem.lv

Biedrība CENTRS MARTA
marta.lv

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis (sniedz atbalstu arī vecākiem)
bti.gov.lv

Valsts policija izsaukums ar īsziņu uz 112
Īsziņas saturs: 110 ; notikuma vietas adrese ; durvju kods (ja ir) ; vardarbība ģimenē ; cietušās personas vārds ; uzvārds ; vecums

Rīgas pašvaldības policijas izsaukums mobilajā aplikācijā: