• Andreja Mediņa citāts

  Kāpēc man jāinteresējas, ka Gerkens nomainījis mēbeles? Es nezinu, ko dara Gerkens, mani tas neinteresē. Man svarīgi, kas notiek manā mājā. Mums Bruknā nav televizora, un ar to es lepojos. Jo diemžēl mēs zinām, kas notiek slavenību dzīvē, bet nezinām, kas notiek mūsu bērnu sirdīs.

 • Ievas Adamss citāts

  Ja jūs man tagad jautātu, kas ir mīlestība, es teiktu – tie nav rožu klēpji un dārgas dāvanas. Tas ir tad, kad vīrietis aizčāpo uz veikalu pēc alus, bet pārnāk vēl arī ar šampūnu tieši maniem matiem, jo vakar pamanījis, ka tas beidzies. Tas ir tad, kad prasu – kad pēdējo reizi vispār ar vecajiem čomiem esi iedzēris?!, bet viņš saka – iešu ar tevi vai neiešu nemaz. Un kopābūšana neapnīk.

 • Renāra Kaupera citāts

  Manī šobrīd sadzīvo uzreiz divi. Tāds labi paēdis runčuks, kurš uzaudzējis sev puncīti un murrā piesaulītē – ai, ko tur, viss ir labi. Un velosipēdists, kurš zina: visas impērijas sabruka, jo sāka pārlieku labi dzīvot. Jāturas, jāmin pedāļi. Jāsaglabā draivs.

 • Rēzijas Kalniņas citāts

  Tāpat kā mums tiek uzdāvināta katra jauna diena un nakts, tāpat mums it kā uzdāvina cilvēkus. Viņi ir vai nu mūsu skolotāji, vai eņģeļi. Un nekas, pilnīgi nekas nav pats par sevi saprotams!

 • Viestura Rudzīša citāts

  Sistēma ir stabila, ja ir līdzsvars starp ņemšanu un došanu. Kādreiz sievietei ir jāizraudas vīram uz pleca un jābūt meitas lomā, un citreiz viņai ir jāpārslēdzas un jākļūst par medmāsu, kad vīram ir plosts. Tad viņai ir jādod. Ja pārī ņemšana un došana būs apmēram līdzsvarā, tad viņi turēsies kopā.

 • Jura Cālīša citāts

  Mēs nedzīvojam paši sev. Mēs nemirstam paši sev. Dzīve ir pieskārienu testaments.

Resursi krīzes situācijā

Krīžu un konsultācijas centrs SKALBES
skalbes.lv
cietusajiem.lv

Biedrība CENTRS MARTA
marta.lv

Bērnu un jauniešu uzticības tālrunis (sniedz atbalstu arī vecākiem)
bti.gov.lv

Valsts policija izsaukums ar īsziņu uz 112
Īsziņas saturs: 110 ; notikuma vietas adrese ; durvju kods (ja ir) ; vardarbība ģimenē ; cietušās personas vārds ; uzvārds ; vecums

Rīgas pašvaldības policijas izsaukums mobilajā aplikācijā: